American Girl World (iOS, Android)

American Girl to popularna linia zabawkowych lalek, a teraz możesz przeczytać o swoich przygodach dzięki nowej, darmowej aplikacji American Girl World. Jest on dostępny na urządzeniach z systemem iOS i Android, ale został sprawdzony na iPadzie. Aplikacja ma formę interaktywnej książki historii, z każdą książką w aplikacji zawierającą jeden z czterech znaków. Pierwsza postać, o której można przeczytać, Z. Yang, jest aspirującym filmowcem. Ale kiedy ona wygra konkurs na przesłuchanie w konkursie filmowym, czy może żonglować tym, swoimi szkolnymi projektami i radzić sobie z przyjaciółmi? Potem możesz przeczytać o kolejnym przyjacielu z paczką monet w grze, a dwie ostatnie historie kosztują prawdziwe pieniądze.

W grze najczęściej czytasz tekst i dialog, ale czasami musisz dotknąć ekranu, aby wykonać określone czynności i dokonać wyboru. Nie jestem pewien, czy wybory, które podejmujesz, mają duży wpływ na fabułę, ale z pewnością zapewniają mnóstwo wartości powtórzeń, a historie też są dość długie. Kiedy wykonasz te czynności i wybory, rozładuje to “energię”. Kiedy skończy Ci się “energia”, musisz chwilę poczekać, aż się wypełni, lub możesz kupić więcej. Gdy dotkniesz rzeczy na ekranie, możesz zdobyć monety, więcej energii lub wyrównać ikony.

Kiedy awansujesz, otrzymasz upominki jak jeszcze więcej monet i energii. Wydajesz głównie monety na stroje dla swoich postaci, które możesz ubierać w celu dostosowania ich wyglądu do historii. Naprawdę jedynym głównym problemem, który miałem, był brak instrukcji na niektórych interaktywnych spotach, na przykład trochę zajęło mi odkrycie, że na przykład trzeba było przenosić notatki na telefon komórkowy. Chociaż myślę, że fani American Girl mogą wykopać tę aplikację, jeśli to zależy ode mnie, wolę kupić im lalkę American Girl lub prawdziwą książkę.

Współczynnik dla dzieci:

Nie ma tu nic brutalnego ani budzącego sprzeciw. Umiejętność czytania jest obowiązkowa dla tekstu, a nadzór rodzicielski jest zalecany w przypadku reklam i zakupów w grze.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.