Animal Crossing

Animal Crossing: Pocket Camp to najnowszy mobilny tytuł Nintendo, w którym grałem od zawsze. Seria gier Animal Crossing jest dla mnie wyjątkowa, więc aby uczcić, jak wiele radości mam z Pocket Camp, pomyślałem, że przejdę do wszystkich gier i spinów w serii, i oceniam każdego z nich i udostępnię specjalne wspomnienia każdego. Więc zacznijmy!

Animal Crossing (GameCube)

Zanim pojawił się pierwszy mecz, wiedziałem, że bardzo by mi się to podobało. I miałem rację! Podobało mi się to tak bardzo, że pierwsza gra na GameCube jest jedną z pięciu najpopularniejszych gier wszechczasów! Są dwa główne powody, dla których tak bardzo lubię tę grę. Po pierwsze, mam tyle miłych wspomnień w tej grze z moją rodziną. To było, zanim Internet był powszechny na konsolach, więc aby odwiedzić miasta, trzeba było przynieść kartę pamięci do domu przyjaciela i umieścić ją w drugim gnieździe na GameCube! Innym powodem, dla którego wersja GameCube nadal jest moją ulubioną, mimo że inni z tej serii znacznie się poprawili, jest to, że możesz zdobyć meble z gier NES, a kiedy je dotkniesz, możesz grać w te gry! Tak naprawdę! To było jak posiadanie dwóch gier w jednym. Symulacja życia i klasyczna kolekcja NES! Ustawiłem je wszystkie w moim domu tak, jakby były arkadami. Wiem, dlaczego Nintendo nie zrobiło tego z inną grą Animal Crossing, ponieważ od tego czasu odkryli, że mogą sprzedawać te gry osobno za pośrednictwem Virtual Console i inne, ale to było fajne, że robili to wtedy.

Mam więc jedną szczególną pamięć, którą chciałem podzielić się tą grą. Kiedy po raz pierwszy dostałem tę grę w 2002 roku, kiedy wyszło, byłem w trudnym momencie w moim życiu. Właśnie skończyłem studia i miałem problemy ze znalezieniem pracy, a nawet miałem kilka drobnych problemów z kilkoma członkami mojej rodziny. Więc moje urodziny w tym roku były nieco spokojne i przygnębiające. Ale kiedy pojawiłem się w mojej grze Animal Crossing w moje urodziny, Książę Żaba stał pod moim domem, w deszczu trzymając parasolkę i dał mi prezent urodzinowy. To była gra NES Donkey Kong! To trochę smutne i żałosne, ale to był jeden z najlepszych prezentów urodzinowych, jakie dostałem w tym roku.

Animal Crossing: Wild World (DS)

Największym ulepszeniem w sequelu DS jest to, że możesz teraz odwiedzać miasta innych graczy online. Mam tak wiele wspaniałych wspomnień, grając w tę grę online z przyjaciółmi z nieistniejącego już serwisu 1up.com. Niektórzy z tych przyjaciół, z którymi wciąż mam kontakt do dziś!

Animal Crossing: City Folk (Wii)

Ze wszystkich głównych gier z serii Animal Crossing w serii, City Folk jest moim najmniej ulubionym. W rzeczywistości nic nie poprawiło Wild World, w rzeczywistości niektóre aspekty gry były lepsze w DS. A “miasto”, które można zwiedzać, było bardzo rozczarowujące, ponieważ było to tylko centrum handlowe z zbyt drogimi przedmiotami, które nie były zbyt interesujące. Dodatkowo, ponieważ funkcja Wii w Internecie działała, po dziewięciu miesiącach gry, zapis na mojej karcie pamięci został uszkodzony i nie mogłem go odtworzyć później, bez zaczynania od nowa. Lubię myśleć, że zwierzęta właśnie wyrzuciły mnie z miasta. Ha ha!

Animal Crossing: Sweet Days (Wii U)

To nie była gra, tylko mini-gra, w którą można grać na Nintendo Land, tytuł startowy na Wii U. To była tylko odmiana dla Pac-Mana Miyamoto. Gracze mogli wybrać zwierzęta, które próbują zjeść najwięcej słodyczy w mieście, które pochodziły z drzew, lub można kontrolować oba psy stróżujące i próbować je złapać. Między tym, super fajnym przejściem Animal Crossing Mario Kart 8, a Villager i Smashville w Super Smash Bros, można by pomyśleć, że na Wii U byłaby gra TRUE Animal Crossing, ale nie było. Mam nadzieję, że zrobią to na Switch!

Animal Crossing: New Leaf (3DS)

Nowy Leaf ma najbardziej znaczące ulepszenia spośród wszystkich głównych gier Animal Crossing. W poprzednich grach byłeś tylko wieśniakiem, ale w tym jesteś burmistrzem. Możesz więc nie tylko dostosować swój dom, ale także wiele aspektów swojego miasta. To nie była jedyna poprawa. To jest prawdopodobnie moja druga ulubiona gra AC, inna niż oryginalna (tak, gry NES naprawdę mnie przekonały).

Mam również kilka specjalnych wspomnień o Nowym Liściu. Tak jak powiedziałem wcześniej, wielu członków mojej rodziny cieszyło się grami Animal Crossing, ale nie tak bardzo jak moja mama. Wydaje mi się, że gra ich bardziej niż ja, chociaż ona temu zaprzecza (tak naprawdę robi). W każdym razie, kiedy wyszedł Nowy Liść, na Dzień Matki dostałem jej różowy 3DS i kopię Nowego Liścia. A także, gdy gra wyszła, Nintendo przysłało mi paczkę gruszek i jabłek od Harry’ego i Davida, żeby promować grę!

Kolejne wspomnienie związane z Nowym Liściem jest nieco bardziej słodko-gorzkie. Kilka miesięcy po premierze gry moja babcia ze strony ojca odeszła. Po pogrzebie wszyscy zebraliśmy się w jej domu, aby zjeść i spędzić czas ze sobą. Moja kuzynka i jej dzieci miały swoje systemy 3DS i kopie Nowego Liścia, więc graliśmy razem. Kilka myśli przemknęło mi przez umysł, kiedy to robiliśmy. Po pierwsze, przypomniało mi się czasy, kiedy byliśmy mali i odwiedzałem moją babcię w Alabamie, a wszyscy nasi kuzyni spotykali się i bawili. Wyobrażam sobie, że moja babcia bardzo się cieszyła obserwując nas z Nieba, widząc, że znowu to robimy. Ale też trochę mnie to zasmuciło, ponieważ może to być jeden z ostatnich, jeśli nie ostatni, razem, kiedy robimy to razem, ponieważ gdy starzejemy się i mamy więcej własnych zobowiązań, trudniej jest robić rzeczy tak. Więc wykorzystaj każdą okazję, aby spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi i rodziną tak często, jak tylko możesz, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy to będzie ostatni.

Animal Crossing: Happy Home Designer (3DS)

Więc myślę, że jakiś czas po New Leaf, ktoś na Nintendo wymyślił lepszy sposób na zmianę mebli w domu za pomocą ekranu dotykowego. Założę się, że żałowali, że nie wymyślą tego, zanim pojawi się Nowy Liść. Właściwie dodali to w aktualizacji. Kilka lat po wydaniu New Leaf wydali aktualizację, a także fizyczny wkład o nazwie Animal Crossing New Leaf: Welcome amiibo. Pozwoli ci to zmienić aranżację mebli za pomocą ekranu dotykowego, a także dodać mini-kemping, na którym możesz przeskanować figury amiibo i karty, aby zwierzęta odwiedzały Cię w kamperach. Dodano także kilka mini-gier, z których jedna była wersją Puzzle League z postaciami AC. Nie zagłębiłem się w aktualizacje, ponieważ minęło kilka lat, odkąd grałem w grę, i nie miałem ochoty wracać po aktualizacje. Zainteresowała mnie tylko gra Puzzle League. Myślę, że Nintendo powinno wydać to osobno jako nagrodę My Nintendo, podobnie jak w przypadku Zelda Picross.

W każdym razie, przepraszam, że wybrałem tam styczną. Zanim zrobili aktualizację New Leaf, stworzyli całą grę z ruchomych mebli na ekranie dotykowym. W grze jesteś zatrudniony przez Happy Home Designers jako dekorator wnętrz, a zwierzęta przyjdą i będą ozdabiać swoje domy. Czasami nawet Isabelle zleci ci zaprojektowanie restauracji i sklepów w centrum handlowym, w którym mieści się twoje biuro, więc jest to trochę głębsze niż się wydaje. Mimo to nie było większego wyzwania dla tej gry i mogę zrozumieć, dlaczego ludzie byli rozczarowani. Ale nadal uważałem to za relaksujący czas, który utrzymywał mnie rozrywkę przez kilka miesięcy, co nie jest odrapane. I podobało mi się również, że nie była to gra oparta na czasie, więc nie musieliście się martwić, że będziecie grać codziennie lub o określonych porach.

Kolejną fajną rzeczą w grze jest to, że możesz rywalizować o wyzwania związane z projektowaniem online i zdobywać nowe meble co kilka tygodni. Pewnego razu rozdali meble tematyczne oparte na Monster Hunter, a kot z gry pojawił się tutaj jako zwierzę. Znalazłem to bardzo interesujące i założę się, że wielu fanów Monster Hunter tego nie wiedziało. To chyba dobry dowód na to, jak popularny jest Potwór Hunter.

Animal Crossing: amiibo Festival (Wii U)

Spośród wszystkich gier w serii, założę się, że większość z nich powiedziałaby, że to ich najmniej ulubiony. I mogę zrozumieć, dlaczego, mimo że moim najmniej ulubionym nadal jest City Folk (to byłby jednak mój drugi). To tylko gra planszowa wideo, w której rzucasz kostką, skanując figury amiibo jako kawałki. Jest to także najbardziej podstawowa gra planszowa. Brak fajnych reguł, takich jak kupowanie nieruchomości w Monopolach lub mini-gry Mario Party. Dodali kilka bocznych mini-gier z figurami i kartami amiibo, ale żadna nie była godna uwagi. Mimo, że gra przetrwania na wyspie stała się nowością, o której wspominałem wcześniej. Mimo że była to rozczarowująca gra, muszę powiedzieć, że poświęcała dużo uwagi szczegółom. Na przykład, jeśli grasz jako Blathers the Owl (moja ulubiona postać), kiedy nadejdzie jego kolej i jest to dzień, najpierw zasypia, a potem budzi się z początkiem, tak jak robi to w innych grach! Ta gra wprowadziła również wiele postaci amiibo o tematyce AC, z których wszystkie mam. Kiedy idę do sklepu i widzę, jakie mają dane amiibo, najczęściej jest to paczka AC. Wydali także karty Animal Crossing do tej gry, ale nie mam ich wszystkich, ponieważ pojawili się w pakietach niewidomych. Starałem się je wszystkie przez jakiś czas, ale po stracie ostatniej pracy po prostu nie mogłem nadążyć. A więc to tylko figury amiibo dla mnie!

Animal Crossing: Pocket Camp (iPad)

Kiedy ta gra pojawiła się w listopadzie zeszłego roku, mój stary iPad nie mógł jej uruchomić. Więc pomyślałem “o cholera”. Kilka dni później wyszedłem i kupiłem nowy. Wiem, że prawdopodobnie myślisz: “Wow Cary, kupiłeś nowy iPad tylko dla Pocket Camp?” Cóż, nie do końca. Mój stary iPad jest z 2012 roku i chociaż nadal działa dobrze, nie może pobierać żadnych nowych aktualizacji, a ostatnio nie mogłem pobrać innych gier. Nadszedł czas na ulepszenie. Następnie powinienem zrobić to samo z moim telefonem, który jest nawet starszy niż mój pierwszy iPad! Wolę grać w gry mobilne na iPadzie.

Pocket Camp ma trafną nazwę, ponieważ jest to niewielka gra o kempingu. Zamiast burmistrza miasta, jesteś teraz kierownikiem kempingu. W grze Animal Crossing byłem wieśniakiem, posiadaczem arkad NES, burmistrzem, projektantem wnętrz i dyrektorem kempingu. To właśnie dało mi pomysł na tytuł tego bloga My Animal Crossing Resume. Więc na swoim kempingu możesz udekorować go meblami, jak chcesz. Możesz również wyposażyć przyczepę kempingową, która pełni rolę “domu” w tej grze. Możesz rozbudować swoją przyczepę w OK Motors, podobnie jak Ty, w swoim domu w Tom Nook.

Jednym z głównych celów tej gry jest zaproszenie zwierząt do pozostania na kempingu. Aby to zrobić, musisz podnieść poziomy przyjaźni z nimi, wypełniając ich prośby o dostarczenie ryb, owoców, robaków i muszli, które możesz zebrać w innych obszarach. Będą również chcieli mieć pewne meble na kempingu, więc gdy zrobisz im przysługę, dadzą ci materiały do ​​wykonania mebli. Prowadząc samochód kempingowy, możesz odwiedzić inne obszary, w których możesz łowić ryby w strumieniu lub na plaży, zbierać owoce z drzew, odwiedzać wyspę, by łapać robaki, kupować ubrania i takie tam na targu, a czasami kamieniołom, z którego korzystasz. łopata do łamania skał dla gadżetów. Typowe działania Animal Crossing zmniejszone w przypadku urządzeń mobilnych.

Gra jest darmowa, więc w jaki sposób zarabiają na tym? Bilety na Leaf. Robienie czegokolwiek, na przykład meble rzemieślnicze, wymaga czasu, czasami nawet do 12 godzin lub więcej. Więc jeśli chcesz przyspieszyć, wykorzystaj te bilety. Gra da ci trochę do osiągnięcia określonych celów, ale po tym musisz je kupić za prawdziwe pieniądze. Ale dla weteranów Animal Crossing dla pacjentów, nie sądzę, że będziesz musiał wydać zbyt dużo pieniędzy na tę grę. Nie wydałem ani grosza na tę grę i udało mi się zdobyć wszystko, co chcę, na imprezach czasowych, a podczas gdy na początku wydałem kilka biletów na liście, nie zrobiłem tego od dłuższego czasu i nie skończyłem. 700 biletów już teraz.

Na pewno ta gra nie jest tak dobra jak główna gra Animal Crossing, ale nadal zapewnia mi rozrywkę. Czy będę grał przez rok, jak inne tytuły AC? Cóż, może nie, ale tak długo, jak grają to moi przyjaciele i rodzina, i ciągle mają fajne wydarzenia, wyobrażam sobie, że będę grał to długo. Niektóre problemy, z jakimi borykam się w tej grze, to ograniczona interaktywność z przyjaciółmi, nudny ogród na twoim kempingu i brak muzeum, które ofiaruje ci rzeczy, które dostajesz (Blathers the Owl i jego muzeum było zawsze moją ulubioną częścią innych gier AC). Ale mimo to i tak miałem dużo zabawy z tą grą. Kilku członków mojej rodziny, a także znajomi online grają w tę grę ze mną, jak moja mama i kumple z 1up. Ale ponieważ jest darmowy i na urządzeniu, z którego korzysta większość osób, udało mi się zdobyć innych, którzy normalnie nie grają w tego typu gry, na przykład mój tata i ojczym. Jeśli chciałbyś być moim przyjacielem w grze, udostępnię poniżej kod mojego znajomego.

9466 4856 161

Animal Crossing: Friend Finder (FaceBook)

To nie jest gra, ale kilka tygodni przed uruchomieniem Pocket Camp, Nintendo stworzyło stronę internetową, na której wybrali przyjaciela zwierzęcia, a następnie można użyć Facebooka, aby dzielić się meblami z innymi graczami. Jeśli masz wszystkie meble w okolicy, możesz uzyskać tapetę na swój telefon. Zwykle nie robiłbym takich rzeczy na Facebooku, ale to było Animal Crossing, więc tak, mam wszystkie meble. Pomyślałem więc, że udostępnię moje tapety tutaj, które możesz pobrać, jeśli chcesz, o ile nie masz nic przeciwko temu, żeby PeeWee był na nich gorylem. To jest przyjaciel, który dla mnie wybrali. Wolałbym mieć Blathers the Owl lub Prince the Frog, ale cokolwiek, nie obchodzi mnie to.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.