Bouncy Smash (iOS)

Bouncy Smash to darmowa gra platformowa w stylu zręcznościowym dostępna tylko dla iOS (recenzja na iPadzie). Gra ma niepotrzebną historię o syntetycznych formach życia tworzonych w przyszłości, a następnie buntujących się. Tak więc nowa grupa form życia ma na celu ich powstrzymanie. Grasz jako jedna z tych form życia, mała okrągła niebieska kula z oczami o imieniu Arlo. Wyglądasz jak śluz Dragon Quest, lub postać z 16-bitowych gier Smartball / Jelly Boy (i zastanawiam się, jak marionetka YouTuber Arlo ma na myśli nazwę). W każdym razie, wszystko, co musisz wiedzieć, to mała niebieska kula skacząca wokół, próbująca wskoczyć na inne piłki w grze, która jest jak skrzyżowanie Buster Bros. i Joust.

Dostępne są trzy tryby rozgrywki. Arcade to główny tryb walki z falami odbijającymi się piłek. Istnieją również wyzwania na cotygodniowe i codzienne, ale grają prawie tak samo. Twoja niebieska kula nieustannie odbija się, a ty stuknij strzałki w lewym dolnym rogu, aby ją związać w lewo lub w prawo. Dotknij nigdzie indziej na ekranie, aby wykonać drugi skok w powietrzu. Inne kolorowe kulki również odbijają się, a ty chcesz je wskoczyć z góry, aby je zniszczyć. Nie pozwól im wskoczyć na ciebie z góry, bo stracisz zdrowie. Przegraj całe swoje zdrowie, a to koniec gry i będziesz musiał zacząć od pierwszej fali ponownie. Wskakuj na wielu wrogów z rzędu, aby pomnożyć swój wynik.

W prawym górnym rogu ekranu możesz przesunąć palcem w górę, w dół, w lewo lub w prawo, aby aktywować włączanie. Obejmują one takie rzeczy, jak tarcza, coraz większe itd. Używaj tych mocy mądrze, ponieważ musisz czekać na odliczanie czasu, zanim będziesz mógł z nich korzystać. Kiedy pokonasz wszystkie piłki w fali, możesz przejść do następnego. Czasami pomiędzy falami można wybrać tymczasowe wzmocnienie, takie jak dodatkowe zdrowie, więcej monet, między innymi. Nowe fale dodają platformy i inne przeszkody. Użyj monet i prawdziwych pieniędzy, aby kupić stroje do swojej niebieskiej kuli i inne gadżety w sklepie w grze. Chociaż doceniam grę próbującą grać jak klasyczny tytuł arcade, sterowanie nie było tak dobre i nie interesowało mnie to zbyt długo.

Współczynnik dla dzieci:

Kule odbijają się na innych kulach, które znikają po pokonaniu, ale to jest tak gwałtowne, jak to tylko możliwe. Umiejętność czytania jest pomocna w tekście, a nadzór rodzicielski jest zalecany w przypadku reklam i zakupów w grze.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.