ChronoBlade (iOS, Android)

Zło przejęło Multiverse i czterech wojowników jest tutaj, aby zatrzymać to w tej darmowej grze mobilnej, która emuluje przewijanie strony w stylu arcade. Graj jak bohaterowie tacy jak Aurok, barbarzyńca i Thera, amazońscy włócznicy, gdy bijesz wszystkich złych facetów z fantazji. ChronoBlade można pobrać na iOS i Androida, ale na iPadzie tutaj.

Po kilku wstępnych poziomach, będziesz mógł wybrać jedną z czterech postaci i stoczyć walkę krótkimi, drobnymi scenami, idealnymi do gier mobilnych. Używasz wirtualnej klawiatury dotykowej i przycisków do poruszania się i atakowania. Użyj lewej strony ekranu do poruszania się, a przycisków po prawej do szybkiego i wolnego ataku, ochrony i specjalnych ruchów. Specjalne ruchy będą odliczane po użyciu i musisz poczekać, zanim ponownie je aktywujesz. Po bitwie otrzymasz złoto i materiały, których możesz użyć do ulepszenia sprzętu, zbroi i umiejętności. Możesz zagrać w główne zadanie, wypróbować ograniczone czasowo lochy lub walczyć z innymi graczami.

Chociaż podobała mi się krótka gra zręcznościowa i jest to jedna z najlepiej wyglądających gier mobilnych, jakie widziałem, gra ma kilka problemów. Elementy sterujące ekranu dotykowego nie zawsze są dokładne i czasami mogą utrudniać lądowanie. Zauważyłem też, że twój sprzęt i statystyki są trochę zbyt skrzypiące, jak na mój gust. Ale to jest darmowa gra takiej gry. Myślę jednak, że moim największym problemem było to, że ta gra ma bardzo krótkie limity czasowe na poziomach, więc jeśli nie masz wystarczająco wysokich statystyk dotyczących sprzętu, nigdy nie znajdziesz się zbyt daleko. I ta blokada pojawia się wcześniej, niż się spodziewałem. Jeśli lubisz klasyki takie jak Golden Axe, powinieneś go pobrać i sprawdzić, ponieważ jest bezpłatny. Osobiście chciałbym zobaczyć przerobioną wersję tej gry na konsolach, które wyłuskują wiele darmowych rzeczy, ponieważ znaczna część tej gry może być uznana za “jakość konsoli”.

Współczynnik dla dzieci:

Możesz atakować wszelkiego rodzaju potwory i wojowników za pomocą broni i magicznych podmuchów, ale nie ma krwi. Niektórzy z bohaterów mówią jednak o pewnych złych rzeczach, na przykład o wyłupianiu oczu i tym podobnych. Umiejętność czytania jest potrzebna do tekstu, a nadzór rodzicielski jest zalecany do zakupów w grze.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.