Cockroach Poker Royal

Złap Team SU i SD w naszym najbardziej zmęczonym i pijanym pijanem, kiedy skończymy chodzić po korytarzach gigantycznej konwencji i istnieje jedna gra, w którą zawsze będziemy mogli grać. To jest Czaszka.

To cienka mięta z deskami w arsenach i zawsze jest miejsce na jej kłamstwa i śmiech. Jedną rzeczą bardziej imponującą niż Asmodee, która odważy się nazwać Skulla “kwintesencją blefowania”, jest fakt, że nie sądzę, że są w błędzie.

Dwa miesiące temu byłem w pubie z przyjacielem, któremu całkowicie ufam. “Jeśli podoba ci się Skull” – powiedział – “Zapisz to. “Cockroach Poker”. Najlepsze 10 funtów, jakie kiedykolwiek wydasz. ”

Dziś jestem dumnym posiadaczem jednego z “Cockroach Poker Royal”, złożonego w 2012 r. Sequelu karuzeli w 2004 roku. I powiem ci co! To nie tylko świetna gra okłamywania przyjaciół. To świetna gra leżenia z przyjaciółmi.

Podstawowa gra w Cockroach Poker jest niesamowicie prosta. Aby skonfigurować, rozdajesz całą talię gry na 2-6 graczy przy stole. Na każdej karcie znajduje się rodzaj okropnego, obcego stworzenia, które powstrzymuje mieszkańców Anglii na naszej wyspie. Są karaluchy, smród, skorpiony, muchy, ropuchy, szczury i nietoperze. Właściwie, mamy ropuchy w Anglii, ale jeśli widzisz, to możesz napisać list do Królowej, a ona wyśle ​​kogoś, żeby go postrzelił.

Gra przebiega, gdy jeden gracz bierze kartę z ręki i przesuwa ją (twarzą w dół) przed każdym innym graczem. “To szczur”, możesz im powiedzieć.

Ten gracz ma wtedy dwie możliwości. Jeden! Mogą zdecydować, czy osoba, która dała im kartę, mówiła prawdę, oświadczając: “Tak, to szczur” lub “Nie, to nie jest szczur” i odwrócić ją. Jeśli nie mieli racji, karta zostanie odkryta przed nimi przez resztę gry. Jeśli mieli rację, ta karta została odkryta przed graczem, który ją im dał. Pierwszy gracz, który ma przed sobą cztery takie same zwierzęta, przegrywa, a gra się kończy.

To oczywiście niebezpieczne. Opcja numer dwa, gdy dostaniesz kartę, to po prostu na nią spojrzeć, a następnie przekazać ją innemu graczowi przy stole, robiąc dokładnie to samo. “Mówi prawdę! To naprawdę jest szczur “- można powiedzieć. A może zmienisz to … – Kłamał. To naprawdę karaluch. “A następnie ten gracz decyduje, co zrobić – czy zadzwonić lub przekazać dalej.

Dużo czasu będzie to trwało, dopóki karta ostatecznie nie dotrze do ostatniego gracza, który nie może już przekazać go nikomu i musi zgadywać, czy kłamiesz. Co jest zabawne, ponieważ wszyscy pozostali przy stole są współwinni w tej kategorii czterech burzach bzdur – wszyscy to widzieli.

Teoretycznie mówienie o tym, czy cała talia przyjaciół jest dla ciebie okłamywana, powinno być łatwiejsze niż stwierdzenie, czy tylko jedna osoba cię okłamuje, prawda?

http://www.ajkshop.pl/
http://www.bud-len.pl/
http://www.glus.pl/
http://www.gryfbet-gielda.pl/
http://www.ann-design.pl/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.