Dissembler (iOS, PC)

Teraz jest to dobra mobilna gra logiczna! Można go pobrać na iOS i PC, ale przejrzałem na iPadzie. Celem w głównej grze jest zamiana kolorowych płytek, abyś wyczyścił wszystkie kolory w tym samym czasie, bez żadnych pozostałości. Gra sprawdza się dobrze, wyjaśniając zasady na bieżąco i jest bardzo łatwa do zdobycia, ale trudna do opanowania trudniejsze zagadki. Jest w sumie około 70 puzzli, a około sześciu jest dodawanych codziennie, więc jest to dość nieskończone.

A na dodatek jest jeszcze jeden osobny tryb, który jest równie dobry. W tym trybie masz siatkę 5 x 5 kwadratów. Każdy kwadrat ma trzy kolory wychodzące na zewnątrz, a gdy dopasujesz trzy lub więcej kolorów w dowolnym kierunku, kolor zewnętrzny zniknie i zostanie zastąpiony kolorem w środku. Zrobili to, więc możesz planować z wyprzedzeniem, ale to naprawdę ciężko zrobić z tymi wszystkimi kolorami w tym samym czasie. Gra kończy się, gdy zabraknie ci ruchów, a następnie pokaże ci swój wynik w porównaniu do twojego najwyższego wyniku. To jak nowy zwrot z nadużywanego gatunku gier typu “dopasuj trzy”.

W drugim trybie są łatwe i trudne ustawienia, ale nie mogłem stwierdzić różnicy między nimi. Istnieje również opcja colorblind dla obu trybów, ale też nie mogłem tego odróżnić. Naprawdę jedynym problemem jaki miałem w tej grze jest to, że w drugim trybie, chciałbym, żeby powiedzieli ci kiedy masz ruch, ale nie widzą go. Ale poza tym jest to idealna puzzler dla urządzeń mobilnych. Nie ma ograniczeń czasowych dla żadnego z trybów i możesz zdecydować się na spokojną muzykę w tle, więc jest to bardzo relaksujące i nie stresujące. Gorąco polecam, jeśli masz urządzenie mobilne Apple lub PC.

Współczynnik dla dzieci:

Nie ma tu nic brutalnego ani budzącego sprzeciw. Umiejętność czytania jest pomocna w niektórych tekstach, ale nie jest konieczna tylko do grania. Gra zachęca do myślenia i logiki, a co najważniejsze – żadnych reklam ani zakupów w grze!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.