Filmy na lato

Oto lista filmów, które widziałem poprzedniego lata, a także te, które chciałem zobaczyć, ale niestety nie obejrzałem z jakiegoś powodu. Aha, może być trochę lekkich spoilerów, więc zostałeś ostrzeżony.

Strażnicy Galaktyki 2

Podejrzewam, że z technicznego punktu widzenia był to film z późnej wiosny, ale i tak go tutaj wstawiam. Poszedłem obejrzeć ten film na urodziny mojego brata. Jedliśmy w jednym z tych miejsc, gdzie serwują jedzenie, a ja dostałem swój napój w filiżance w kształcie Groota. Było dużo zabawy. Film był zdecydowanie bardziej kartoński niż większość filmów Marvela, w tym pierwszy, ale nie przeszkadza mi to. Gdyby nie wszystkie żarty o prąciach, powiedziałbym, że ten film będzie również świetny dla dzieci. Moja ulubiona część była pod koniec. Powiedzmy, że Pac-Man prawie uratował dzień.

Cudowna kobieta

Nic nie wiem o tej komiksowej postaci. Wiem, że ma lasso i że w latach 70-tych był program telewizyjny Wonder Woman, a główna bohaterka kręciła się w kółko, by zmienić się w Wonder Woman (założę się, że w latach 70-tych było dużo zawrotnych dziewczyn). Ale to wszystko, co wiem. To jednak nie powstrzymuje mnie od oglądania tych filmów. Nie wiedziałem, czy w ogóle to widzę, ale cieszę się, że tak zrobiłem, ponieważ uważałem, że to całkiem nieźle. Większość filmu rozgrywa się podczas pierwszej wojny światowej, co było zaskakujące, ponieważ w tym czasie nie ma zbyt wielu filmów. Szkoda tylko, że w filmie nie ma więcej samolotów. Z jakichś powodów bardzo lubię biplany WW1, a Snoopy jako Latająca Ace z WW1 zawsze była moją ulubioną częścią Peanuts. Nie jestem pewien, czy to prawda w historii komiksów Wonder Woman, ale nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ nie wiem o tym. Pomyślałem także, że było fajnie, że w filmie było dużo silnych kobiet, zwłaszcza na początku. I podobała mi się ta część, w której Wonder Woman podniosła czołg i podniosła go nad głowę. Chyba jestem po prostu rozbawiony.

Rifftrax Summer Shorts Beach Party

Niektórzy z tych, którzy robili Mystery Science Theater 3000, robili coś podobnego, zwanego teraz Rifftrax. Czasami mają oni pokazy symulacji na żywo swojej pracy, które są pokazywane w wybranych kinach. Próbuję do nich dotrzeć, kiedy tylko mogę. Czasem nie wiem, czy film mnie nie interesuje, czy nie, jeśli będę musiał pracować. Ale cieszę się, że mogłem to zobaczyć, ponieważ było to kilka starych edukacyjnych filmów krótkometrażowych, a te są zawsze najzabawniejsze. Najlepszy ze wszystkich, Frank Conniff pojawił się gościnnie. Był telewizyjnym Frankiem na MST3K i moją ulubioną postacią w serialu.

Samochody 3

Widziałem to w Dzień Ojca z moim tatą i resztą jego rodziny. Cóż, właściwie to był dzień przed Świętem Ojca, odkąd musiałem pracować, ale no cóż. Jestem wielkim fanem Pixara, więc staram się oglądać wszystkie ich filmy w kinach. W każdym razie, podobnie jak wszystkie filmy Pixara, zaczyna się od krótkiego. Ten był nazywany Lou, który jest o grupie przedmiotów w szkole zagubionej i znalezionej skrzyni, która ożywa i naucza nękającego lekcję. Postać w rzeczywistości przypomniała mi stary, sobotni poranek o imieniu Clutter, o burzliwym stosie śmieci w dziecięcym pokoju, który ożywa. To się zaczęło podczas ostatniego sezonu Eek the Cat, który mógł pomóc Eekowi w upadku. Szkoda też, że Clutter został napisany przez Film Roman, zwykle bardzo dobre studio animacji. Nie mogę pomóc, ale zastanawiam się, o ile lepiej by było bałaganu, gdyby Pixar to zrobił.

Więc jak było w Cars 3? Wszystko w porządku. To nie było najgorsze, ale nie najlepsze. Muszę powiedzieć, że myślę, że było lepiej niż w Cars 2, co chyba nie znaczy wiele, ponieważ Cars 2 jest jednym z moich najmniej ulubionych filmów Pixara. Podczas gdy Cars 2 był w zasadzie filmem szpiegowskim z Mater, trzeci film skupia się bardziej na głównej bohaterce i ponownie ściga się. Efekty cząsteczkowe, takie jak błoto, są niesamowite, ale odkryłem, że zamiatanie tła w samochodach 2 jest bardziej zapierające dech w piersiach. Poza tym, gdy tylko przedstawiłem wszystkie główne postacie, wiedziałem, o czym będzie fabuła i jak to się skończy. Bardzo przewidywalne. Ale na koniec ma dobrą lekcję i jestem pewna, że ​​dzieci będą ją uwielbiały.

Jak ukraść księżyc 3

Filmy “Jak ukraść księżyc” nie są najlepiej napisanymi filmami animowanymi, ale mają urocze gagi, a nie każdy film animowany i tak wymaga jakości Pixar. Podobał mi się też ten “tknięty w latach 80-tych” czarny charakter. Plus, mimo że są one zbyt drogie, lubię te małe sługusy. Są jak irytujące amerykańskie wersje japońskich serwletów z gier Mega Man Legends. Nie wiem, dlaczego Capcom ich nie pozywa, ale potem LEGO może pozwać Capcom, ponieważ Servebots wyglądają tak bardzo jak ludzie LEGO. Żałuję, że Serveboty nie były tak popularne jak Miniony.

Nie obejrzane filmy

A to są wszystkie filmy, które widziałem tego lata. Było jeszcze kilka, które chciałem zobaczyć, ale nie na tyle, żeby sprawiać kłopoty, żeby zobaczyć je w kinach. Więc umieszczę je na liście Netflix lub zobaczę w studyjnych kinach czy coś takiego. Teraz, gdy pracuję w nocy z mniejszą pensją, trudniej jest mi już oglądać filmy. To jest do bani, ale musisz zrobić to, co musisz zrobić, aby przeżyć. Ale nadal będę wymieniał filmy, z których zrezygnowałem, z jakiegokolwiek powodu.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Filmy z Piratów z Karaibów są zabawne, ale dotarłem do punktu, w którym nie mogę powiedzieć, który z nich jest. Są zupełnie takie same. Podobnie jak filmy o Władcy Pierścieni. Dlatego nie zawracałem sobie głowy oglądaniem filmów Hobbita i dlaczego nie poszedłem też zobaczyć tego.

Transformers: Ostatni rycerz

Kochałem Transformers jako dziecko, ale nie znam żadnych fanów Transformers, którzy uważają, że nowe filmy są dobre. Mają dużo akcji, a sequele mają coś w sobie, co sprawiło, że chcę je zobaczyć, jak Devastator czy Grimlock. Ale nie ma czegoś takiego, o czym jestem świadomy. Więc opuściłem to.

Spider-Man:  Homecoming

Słyszałem, że ten film był dobry, ale jestem tak chory na Spidermana. Ile miał teraz rebootów? Ile, cztery? Naprawdę nie jestem wielkim fanem Spidermana, a inne filmy wprawiły mnie w zawroty głowy, gdy cały swing się toczy. Szkoda, że ​​nie nakręcili filmu Marvel vs. Capcom.

Wojna o planetę małp

Wszystkie inne nowe filmy Planeta Małp, które oglądałem na Netflix, więc mogę to również ten obejrzeć za pomocą tego serwisu.

I to wszystko na teraz! W sekcji komentarzy daj mi znać, jakie filmy widziałeś tego lata! Do zobaczenia!

Sprawdź: http://www.gryfbet-gielda.pl/

Tags:,

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.