Lara Croft Go

Najsłynniejszy na świecie poszukiwacz skarbów i grabarz grobowców w grach rozpoczął nową zagadkową przygodę. Lara Croft GO jest tytułem do pobrania dla urządzeń z systemem iOS, Androidem i systemem Windows, ale została sprawdzona na iPadzie. Poprowadź Lara Croft przez labiryntowe ruiny, rozwiązując łamigłówki, pokonując wrogów i zbierając skarby!

Lara Croft GO jest wyświetlana w perspektywie izometrycznej. Poruszasz Lara Croft o jedno pole naraz, przesuwając ją w tym kierunku za pomocą ekranu dotykowego. Naciskasz filary, kładziesz się na kafelkach i przerzucasz przełączniki, aby rozwiązać zagadki, aby przejść do następnego obszaru. Czasami będziesz musiał poradzić sobie również z przerażającymi wrogami. Ale sposób, w jaki je wysyłasz lub unikasz, jest jak puzzle. Na przykład, węże ugryzą cię, jeśli stoją przed tobą, ale jeśli uda ci się podejść na burtę lub z tyłu, Lara automatycznie wystrzeli je pistoletami, jeśli ją wsuniesz w to miejsce. Innymi wrogami, na których należy uważać, są pająki, które podążają określoną ścieżką, lub jaszczurki, które zrobią krok za tobą, jeśli cię zobaczą!

Czasami możesz zbierać przedmioty, które pomogą ci pokonać wrogów i rozwiązać zagadki. Jeśli znajdziesz włócznię, możesz rzucić ją na odległego wroga, jeśli powstrzyma cię od rozwiązania zagadki. Pochodnie będą odstraszać wrogów, pozwalając ci je pokonać lub przywrócić do miejsca, w którym potrzebujesz ich do rozwiązania zagadki. Ale bądź ostrożny, ponieważ jeśli musisz wspiąć się na ścianę, upuścisz pochodnię.

Problemy z grą są minimalne i nie warto o nich wspominać. Żałuję, że gra nie zawiera instrukcji. Chociaż łatwo jest rozgryźć, grając, co jest częścią świetności gry, zawsze lubię mieć instrukcje, kiedy piszę recenzję, więc wiem, że czegoś brakuje. Kilka razy chciałem, żebyś nie musiał przesuwać przestrzeni Lary w przestrzeń, ale to po prostu część tego. Poza tym gra jest dość krótka i udało mi się ją pokonać przez długi weekend. Możesz znaleźć ukryte relikty i skarby, dotykając świecących i błyszczących obiektów, które widzisz podczas gry, ale nie wiedziałem, że możesz to zrobić, dopóki prawie nie pobiłem gry (przykład, w którym instrukcje byłyby użyteczne). Ale oprócz znalezienia ukrytych skarbów, w tym tytule nie ma zbyt wiele wartości powtórzeń.

Ale pomimo wszystkich problemów, Lara Croft GO nadal jest zabawną, małą grą logiczną. Nie musisz nawet kupować żadnego z zakupów w grze, aby się z tego cieszyć. Możesz kupić alternatywne stroje dla Lary, lub możesz kupić opcję podpowiedzi, aby dać ci wskazówki, jeśli utkniesz. Ale nie potrzebowałem żadnej z tych rzeczy podczas gry, co oznacza, że ​​gra jest naprawdę łatwa lub po prostu bardzo dobra w grach logicznych. W każdym razie, Lara Croft GO jest zabawną układanką i jedną z lepszych gier na iPada, w które grałem ostatnio.

Współczynnik dla dzieci:

Przemoc jest bardzo minimalna. Jeśli Lara zostanie trafiona przez pułapkę lub wroga, po prostu przewraca się i wydaje krzyk lub jęk. Pokonani wrogowie po prostu upadają i znikają. Z powodu widoku izometrycznego przemoc nie jest tak bardzo graficzna. Węże i pająki też nie wydają się takie straszne. Umiejętność czytania jest pomocna dla tekstu w menu, ale nie jest konieczna, ponieważ rzeczywista gra nie zawiera żadnych słów. Nadzór rodzicielski jest zalecany do zakupów w grze. Lara Croft GO można uznać za nieco edukacyjną, ponieważ uczy logiki i umiejętności myślenia.

 

Polecamy:

http://www.gajg.pl/

http://www.ajkshop.pl/

http://www.gryfbet-gielda.pl/

http://www.bud-len.pl/

https://www.redsonia.pl/

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.