LEGO Marvel Super Heroes 2 (PS4, Switch, Xbox One, PC)

Zły Kang podbił czas i przestrzeń, a także przyniósł ze sobą wszechświaty Marvela z różnych okresów czasu, aby stworzyć jedno wielkie miasto o nazwie Chonopolis. Teraz nowoczesny Manhattan znajduje się tuż obok Asgard, Roaring 20’s Manhattan (kompletny w czerni i bieli), 2099 Nuevo York, a nawet alternatywny timeline Nowy Jork, w którym Hydra przejęła. To zupełny chaos i to zależy od superbohaterów Marvela z różnych okresów czasu, aby połączyć siły i uratować dzień! Będziesz grał jako klasyczne postacie Marvela, takie jak Spider-Man, She-Hulk, Doctor Strange, Thor i inne, a także spotkać alternatywne wersje osi czasu takich postaci jak Cowboy Captain America na Dzikim Zachodzie i Spider-Gwen. To najgorsza przygoda z superbohaterem LEGO! LEGO Marvel Super Heroes 2 jest dostępny dla prawie wszystkich obecnych konsol do gier, ale recenzja na PS4 tutaj.

W sercu, LEGO Marvel Super Heroes 2 jest jak każdy inny w serii budowania bloków. Pozbywaj się wrogów, blokuj bash i buduj nowe konstrukcje LEGO, prowadź pojazdy, korzystaj z pracy zespołowej i rozwiązuj zagadki. Zbieraj stadniny LEGO, aby kupić nowe postacie do wykorzystania w Free Play, i znajdź ukryte złote klocki LEGO, aby odblokować kody i inne gadżety. Możesz nawet uratować LEGO Stan Lee na każdym etapie. Podobnie jak inni, drugi gracz może przyłączyć się i wyskoczyć w dowolnym momencie, aby uzyskać pewną zabawę w trybie kooperacji. Inne fajne rzeczy, które możesz zrobić, to kupić różowe cegły od Gwenpool, aby odblokować kody, a nawet stworzyć własnego superbohatera i zmienić wygląd i specjalne moce!

Pomiędzy poziomami odkryjesz ogromny świat Chronopolis. Fajną rzeczą jest to, że chociaż jest to duże miejsce, łatwo jest się poruszać, ponieważ każdy obszar jest tak inny, żadne dwa punkty orientacyjne nie wyglądają tak samo. Ponadto, ponieważ większość postaci, w które grasz, może latać, kołysać się na strunie internetowej lub przynajmniej przywoływać strumień, szybkie poruszanie się również jest szybkie. Możesz wykonywać różnego rodzaju misje poboczne, takie jak zbrodniarze wojenni, brać udział w misjach i znajdować ukryte gadżety. Kiedy będziesz gotowy, aby zająć się kolejnym etapem, po prostu podążaj za czystymi ćwiekami, patrz na swój radar lub zauważ strzałkę na ekranie. Widzieć? Bardzo łatwo się poruszać.

Jedyne problemy, które miałem z grą, są dość drobne. Czasami cele i cele mogą być nieco niejasne. Zwykle Wasp pojawi się, aby dać ci wskazówki, ale czasami może to być trochę niekonsekwentne. Podobnie jak w przypadku innych gier LEGO, może to być trochę błędne. Pewnego razu utknąłem w nieskończonej pętli śmierci i musiałem na przykład zacząć od początku. I wreszcie, pomocne jest posiadanie wcześniejszej wiedzy o postaciach z Marvela, przynajmniej po to, aby zrozumieć historię i jakie moce mają każdy bohater. Jeśli jesteś wielkim fanem Marvela, pokochasz tę grę, a niektóre odniesienia są tak niejasne, że założę się, że nawet najbardziej zagorzali orzechy Marvela dowiedzą się o nowej lub dwóch postaciach.

Współczynnik dla dzieci:

LEGO Marvel Super Heroes 2 ma ocenę E-10 z deskryptorem ESRB Cartoon Violence. Możesz uderzać, strzelać i atakować złych facetów, ale oni po prostu upadają lub rozpadają się na kawałki. Dają jasno do zrozumienia, że ​​wszystko jest zrobione z klocków LEGO, więc przemoc nie jest aż tak zła. Byłbym w porządku, pozwalając każdemu dzieciakowi grać w którąkolwiek z gier LEGO, osobiście. Jeśli czujesz się komfortowo ze swoimi dziećmi oglądającymi filmy Marvel, filmy animowane lub komiksy, będą one również dobre dla tej gry. Jeśli jesteś pokonany, po prostu pojawiasz się z powrotem tam, gdzie byłeś z minimalną stratą ćwieków, więc nie jest to zbyt frustrujące. Mimo że gra ma mnóstwo głosu, umiejętność czytania nadal jest pomocna w menu i napiwkach. Jeśli młodszy gracz potrzebuje pomocy, inny może dołączyć w dowolnym momencie. To jest zawsze zalecane, ponieważ gry LEGO i tak są fajniejsze ze znajomymi. Dodatkowo, dzieci uwielbiają super bohaterów, ale nie ma zbyt wielu gier dla superbohaterów dla dzieci.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.