LEGO Wonder Woman Fun Pack

Film “Wonder Woman” odniósł sukces w kinach poprzedniego lata i może okazać się najlepszym filmem w sezonie. Tak więc, aby uczcić sukces, WB Games przysłało mi Pakiet Wonder Woman  LEGO do celów recenzji. A więc oto recenzja!

Cieszę się, że muszę zobaczyć nowy film z Wonder Woman. Nie wiem zbyt wiele o komiksowej postaci, ale film miał ciekawą oprawę, wiele silnych postaci kobiecych i podobało mi się, gdy Wonder Woman podniosła czołg. Nie wiem, chyba jestem po prostu rozbawiony. Ale nie jestem do końca pewien, dlaczego przysłali mi teraz Fun Pack for Wonder Woman. To nie jest nowy zestaw, w rzeczywistości wyszło w tym samym czasie, kiedy oryginalna gra LEGO Dimensions pojawiła się w 2015 roku. A ponieważ czytając komunikat prasowy, nie sądzę, że planują go ponownie opublikować lub cokolwiek innego. Więc kto wie? Wiem tylko, że jeśli coś mi wyślą, zamierzam to przejrzeć. Więc zaczynamy.

LEGO Dimensions jest w zasadzie podobne do Skylanderów, z tym że postacie, które otrzymujesz, są wykonane z LEGO, które musisz zbudować. Napisałam nawet duży artykuł o Lego Dimensions, który możesz przeczytać, jeśli chcesz więcej informacji. Pakiet zabaw Wonder Woman zawiera zabawkę i pojazd. Oto bliższe ujęcie pudełka.

A oto zdjęcie tego, co dostajesz, wszystko zbudowane i wyjęte z pudełka. Wonder Woman ma swojego wiernego lasso, a jej niewidzialny odrzutowiec jest bardzo szczegółowy i skomplikowany. Szkoda, że ​​nie możesz tego zobaczyć, ponieważ jest niewidoczny.

OK, OK, tylko żartuję. Oto rzeczywisty niewidzialny odrzutowiec. Po prostu ma wiele klarownych klocków LEGO.

Wonder Woman może strzelać bumerangowymi pociskami, a także latać. Bardzo się cieszę, że dodali piosenkę z serii Wonder Woman z lat 70., kiedy zaczynasz latać, tak jak w innych grach. Jedyne, co naprawdę pamiętam na temat starego programu telewizyjnego “Wonder Woman”, to to, że kręciła się w kółko, by zmienić się w Wonder Woman. Założę się, że w latach siedemdziesiątych było wiele oszałamiających dziewczyn. W każdym razie, zgodnie z komunikatem prasowym, LEGO Wonder Woman ma również chwytanie, nurkowanie, niewrażliwość, kontrolę umysłu i zdolności odbijania. Po co więc niewidzialny odrzutowiec, kiedy Wonder Woman może już latać? Cóż, odrzutowiec lepiej kontroluje i może wystrzelić pociski, a możesz go ulepszyć tak jak wszystkie pojazdy LEGO, jeśli sobie tego życzysz. Zwykle możesz odblokować nowy świat za pomocą tych paczek, ale Wonder Woman może po prostu wejść do świata DC Comics, który jest już dostępny z Batmanem w zestawie startowym.

LEGO Dimensions ma ocenę E-10 z deskryptorami kreskówek ESRB: Cartoon Violence and Rough Humor. Chociaż polecam większość gier LEGO dla wszystkich grup wiekowych, uważam, że wymiary LEGO są najlepsze dla starszych dzieci. Po pierwsze, rzeczy, które budujesz, są czasami dość skomplikowane, więc muszą być doświadczonymi handlerami LEGO. I podobnie jak inne zabawki LEGO, zestawy są dość drogie, więc dzieci powinny wiedzieć, jak nadążyć i dbać o swoje zabawki, ponieważ bez nich gra jest bezużyteczna. A dodatkowo korzystanie z postumentu nie jest zbyt intuicyjne. Nie zapomnij też o tym, czym jest dławienie z małymi klockami LEGO!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.