Paranautical Activity (PS4, Vita, Wii U, Xbox One, PC)

Paranautical Activity to klasyczna gra FPS, która łączy również elementy lochów, ponieważ labirynty, pokoje i miejsca docelowe wroga są losowo generowane za każdym razem, gdy grasz. Zestrzelisz wszystkich przerażających wrogów, w tym diabły, latające cienie morskiego żółwia, gigantyczne pająki i wiele innych. Jest dostępny do pobrania na większości obecnych systemów gier genowych, ale został sprawdzony na PS Vita tutaj.

Kiedy rozpoczynasz grę, możesz zacząć od głównej broni lub wybrać losowo wybraną broń. Następnie starasz się przejść przez jak najwięcej pięter, jednym życiem. Kiedy zabraknie ci serc, musisz zacząć od nowa od początku. Jest to trudne, ponieważ wszystko jest generowane losowo. Pokonani wrogowie czasami upuszczają monety, których możesz używać do kupowania przedmiotów w sklepach, ale są one generowane losowo, więc nigdy nie wiesz, kiedy się z nimi spotkasz.

Gra się jak klasyczny FPS, a sterowanie jest dość proste. Poruszaj się i celuj lewym i prawym kijem analogowym, strzelaj i skacz za pomocą przycisków na ramieniu. Możesz podkładać bomby i aktywować inne ulepszenia za pomocą spodów na twarz. Grafika ma pikselowy wygląd, więc przypomina trochę inne gry z pierwszej ręki, takie jak Minecraft lub inne klasyczne tytuły FPS. Możesz zdobywać nagrody w grach, a nawet odblokować tryby hardcore i nieskończone, ale gra jest tak trudna, że ​​nie mogłem ich zdobyć. To naprawdę jedyny problem z tą grą to wysoki poziom trudności. Weterani FPS i zawodowcy tylko dla tego!

Aktywność Paranautical jest oceniana jako T dla Teen z ESRB elementami przemocy, krwi, języka i używania alkoholu. Podczas gdy strzelasz i dźgasz wszelkiego rodzaju wrogów bronią i bronią białą jak krwawe haczyki na mięso, ponieważ wszystko jest dość blokowe, przemoc nie jest tak graficzna. Nie zauważyłem zbyt wiele złego języka lub picia alkoholu. Jednak ze względu na wysoki poziom trudności gra najlepsza jest dla nastolatków i starszych graczy.

redsonia

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.