Pokémon Rumble World

Nintendo ostatnio staje się dziką grą free-to-play, zwłaszcza jeśli chodzi o Pokemona. Najpierw mieliśmy Pokemon Shuffle , teraz to. W Pokemon Rumble World odwiedzasz Królestwo Zabawek i spotykasz Króla. Jest zazdrosny, ponieważ zły mag ma więcej zabawkowych Pokemonów niż on, więc zleca ci walkę i zbieranie zabawkowych Pokemonów, aby pokazać magowi, kim jest prawdziwy mistrz zabawek. Pokemon Rumble World to top-down gra akcji, która gra podobnie jak Gauntlet i możesz ją pobrać za darmo w 3DS eShop.

W głównej grze będziesz podróżować do obszarów w sposób odgórny, atakując fale zabawnego Pokemona swoim własnym. Pokonane potwory zazwyczaj dają ci pieniądze, ale czasami zaprzyjaźniasz się z pokonanym Pokemonem i dołączą do twojej drużyny. Pod koniec poziomu będziesz walczył z bossem. Zabraknie energii i jest to Game Over. Ale jeśli jesteś szybki, możesz zmienić swojego Pokemona na innego w swoim zespole. Jednak ich nakręcenie zajmie kilka sekund (są w końcu zabawkami), więc upewnij się, że twój inny Pokemon jest w niebezpieczeństwie. Znajomość różnych słabości i mocnych stron Pokemonów jest kluczem do sukcesu.

Chociaż to prawda, że ​​gra jest darmowa, jest haczyk. Aby podróżować na nowe obszary, musisz kupić Balony na gorące powietrze z Poke-Diamonds. Chociaż możesz zdobyć te diamenty, wykonując określone czynności w grze, po pewnym czasie najłatwiej zdobyć diamenty, kupując je za prawdziwe pieniądze. Do innych rzeczy używasz Poke-Diamonds. Możesz kupić przedmioty, które pomogą Ci nosić więcej Pokemonów, pozwolić ci kontynuować lub wypełnić swoje balony gorącym powietrzem szybciej, abyś mógł grać etapami wcześniej.

Co jakiś czas uruchamiasz fazę bossa, gdzie będziesz musiał pokonać Pokemona złego maga, odeprzeć bandytów itp. Te etapy grają podobnie jak te zwykłe, z tym że możesz je zagrać w dowolnym momencie, a nawet zarobić kilka diamentów w tym procesie. Ale są dość trudne! Możesz także zdobyć diamenty za pośrednictwem StreetPass. Ludzie, których oznaczysz, pojawią się w grze, a jeśli uratujesz ich na scenie, będą podróżować z tobą do końca, wspierając cię przedmiotami i dając ci kilka diamentów w zamian.

I to jest naprawdę wszystko. Po jakimś czasie doszedłem do punktu, w którym zdobycie większej liczby diamentów zajęłoby dużo czasu bez ich kupowania, więc przestałem grać. Tym, co mnie łączy, jest to, że ta gra jest prawie DOKŁADNA, jak Pokemon Rumble Blast, gra z kasetami, która pojawiła się na 3DS na początku cyklu życia. Więc polecam zamiast tego to uzyskać. Istnieją również gry Pokemon Rumble do pobrania na Wii i Wii U. Gra Wii U używa nawet prawdziwych zabawek Pokemon, które skanujesz podobnie do Amiibo (i słyszałem, że te liczby są nawet trudniejsze do znalezienia!). Ale tak, poza nowymi Pokemonami i Mega Evolutions oraz różnymi sposobami korzystania z StreetPass, Pokemon Rumble World jest dokładnie taki sam jak Pokemon Rumble Blast, więc polecam go zdobyć. Nintendo lepiej radziło sobie z materiałami free-to-play w Pokemon Shuffle .

RUMBLE_SCREEN

Kid Factor:

Pokemon Rumble World ma ocenę E-10 z deskryptorami ESRB Fantasy Violence i Comic Mischief. Podczas gdy uderzasz w inne Pokemony podmuchami ognia, lodu i innych ataków, po prostu znikają po pokonaniu. I tak są wszystkie zabawki, więc nikt nie ucierpi. Byłbym w porządku z każdym dzieciakiem grającym w tę grę, ale nadal potrzebne są umiejętności czytania tekstu, a nadzór rodzicielski jest zalecany w przypadku zakupów w grze.

http://www.pandasc.pl/
http://www.planszowadabrowa.pl/
http://www.ajma.pl/
http://pansolo.pl/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.