Pokemon Shuffle

Pokemon Shuffle to gra logiczna do pobrania na konsolę Nintendo 3DS. Gra jest podobna do innych puzzlerów, takich jak Candy Crush, Bejeweled, Puzzle Quest czy Puzzle & Dragon. Gra jest również darmowa, z zakupami w grze, co jest niezwykłe dla tytułu 3DS eShop. Więc czy warto to pobierać? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się!

Użyj rysika i ekranu dotykowego, aby przeciągnąć i dopasować trzy lub więcej głów Pokemona, aby zniknęły, pozwalając na reakcje łańcuchowe. Możesz umieścić Pokemona w dowolnym miejscu na polu, ale masz ograniczoną liczbę ruchów, aby ukończyć zagadkę. Twoim celem jest “pokonanie” Pokemona na ekranie głównym poprzez tworzenie dopasowań w celu zmniejszenia ich punktów wytrzymałości. Po pokonaniu Pokemona możesz spróbować go złapać w Pokeball. Im więcej reakcji łańcuchowych wykonasz i im mniej ruchów użyjesz, tym większa szansa na złapanie potwora w Pokeball.

Następnie możesz użyć Pokemona, którego złapałeś w przyszłych stadiach. Jest to ważne, ponieważ zastosowanie mają tutaj słabości i mocne strony pokemonów. Więc jeśli walczysz z potworem typu ognia, zechcesz zabrać ze sobą kilka rodzajów wody. Co jakiś czas będziesz walczył z trenerem, który używa Megastone na swoim Pokemonie, by zrobić z nich Mega Evolve. Jeśli je pokonasz, zdobędziesz Megastone, którego możesz użyć na niektórych Pokemonach. W miarę dopasowywania tego Pokemona wypełni się licznik. Kiedy jest pełny, ten Pokemon będzie Mega Evolve i będzie miał specjalne umiejętności, takie jak czyszczenie pobliskiego Pokemona i takie. Istnieje mnóstwo regularnych etapów, a także specjalne, wymagające etapy, w których można złapać bardzo rzadkiego pokemona, takiego jak Mew.

Gra jest bezpłatna, ale zawiera zakupy w grze. Podobnie jak wiele gier free-to-play, możesz grać tylko pięć razy z rzędu, a następnie musisz odczekać chwilę, zanim znowu zagrasz. Podczas gry możesz zdobywać monety, za pomocą których możesz kupować przedmioty, które pomogą ci w walce, a także klejnoty, które możesz wykorzystać jako walutę. Możesz także użyć monet i klejnotów, by kupić potężniejsze Pokeballs, jeśli Pokemon, który próbujesz złapać, ucieknie. Możesz kupić monety i biżuterię za pośrednictwem eShopa z prawdziwymi pieniędzmi, ale to wszystko. Jedynym problemem, który miałem, było to, że trwa to trochę za długo, aby twoje serca mogły się napełnić, abyś mógł znowu grać.

Podczas gdy reakcją wielu osób na tę grę jest to, że Nintendo wyszło z głębokiego końca, to naprawdę nie jest tak źle, jak się wydaje. Nintendo po prostu próbuje strategii, która działa w grach mobilnych i nie jest tak, że robią to przez cały czas. W większości darmowych gier nadchodzi moment, w którym po prostu nie możesz iść dalej, dopóki nie kupisz ulepszeń, ale jeszcze nie dotarłem do tego punktu. Teraz zbliżam się do etapu 50 i mam więcej niż 30 pokemonów, i nie czułem się, jakbym jeszcze uderzył w blokadę. Co więcej, nie bombardują Cię reklamami pop-up i nie zmuszają cię do zakupu.

Nie lubię niklowania i przyciemniania, jeśli chodzi o gry, więc nie poprę Nintendo, kupując coś ekstra w tej grze, ponieważ nie chcę zachęcać do takiego zachowania. Ale jako freebie, czułem, że czerpię przyjemność z tego. Na szczęście, w maju podobno, Nintendo wypuszcza wersję naboju popularnej mobilnej puzzlera o nazwie Puzzle & Dragon Z, a na niej będzie nawet wersja Mario. Więc jeśli podoba Ci się pomysł Pokemon Shuffle, ale nie lubisz części zakupów w grze, zawsze możesz poczekać na tę grę w okolicach maja!

http://terazwsieci.pl/
http://www.gajg.pl/
http://www.3pionki.pl/
http://www.bud-len.pl/

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.