Przewodnik przetrwania mieszkańca Fallout 4

Fallout to bardzo popularna post-apokaliptyczna seria strzelanek RPG, a najnowsza gra, Fallout 4, została niedawno wydana. Prawdopodobnie stanie się to jeden z największych świątecznych tytułów w tym sezonie, więc będziesz chciał być przygotowany przy pomocy przewodnika Fallout 4 Vault Dweller’s Survival Guide. Jest to solidny, bardzo gruby przewodnik strategii w zakresie publikacji w miękkiej oprawie. W tej recenzji przyjrzymy się kilku przykładowym stronom.

Jedną z fajnych rzeczy w przewodniku jest to, że napisali to tak, jakby to była książka o przetrwaniu dla mieszkańców krypty wkraczających w radioaktywny świat zewnętrzny. Ostrzegają cię przed niebezpieczeństwami, zniechęcają cię do wyjścia na zewnątrz na każdym kroku i jest mnóstwo zabawnych zdjęć Vault Boy. Dodatkowo rozpraszają różne reklamy i propagandę z gry co kilka stron, więc jest to fajna lektura. Oto bliższe ujęcie pokrywy.

Pierwsza część książki jest tylko wstępem i zawiera różne informacje o twoich przedmiotach, narzędziach i statystykach. Te statystyki określają akronim S.P.E.C.I.A.L. i reprezentują takie aspekty jak siła, percepcja, wytrzymałość itd. Oto przykład jednej z tych stron:

Istnieje również obszerna sekcja o wrogach, z którymi możesz się spotkać i walczyć, więc oto strona z tego:

Inne części w intro zawierają przewodnik po broni, odzieży, zbroi i innych gadżetach. Po tym jest przewodnik po głównych zadaniach. Oto przykładowa strona z tego. Szkoda, że ​​nie umieścili map na tych samych stronach co questy, ale przewodnik jest dość duży, jak to jest!

Przewodnik po questach zawiera także losowe spotkania, poboczne zadania i warsztaty. Mówiąc o mapach, ostatnia duża sekcja zawiera bardzo obszerne mapy kolorów dla wszystkich obszarów. Oto przykład:

Po tym jest przewodnik radiowy i dodatek, i to wszystko w przewodniku! Moim jedynym problemem jest to, że tekst jest trochę mały, ale poza tym, myślę, że byłaby to książka obowiązkowa dla każdego fana Fallouta. Podczas gdy niektóre z fałszywych reklam są trochę zbyt ostre, reszta przewodnika jest dość czytelna dla wszystkich grup wiekowych. Ale ponieważ jest to przewodnik po grze z oceną M, miej to na uwadze, gdy jesteś w pobliżu dzieci.

gryfbet giełda

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.