The Fighters of Pokken Tournament

Nintendo i Namco bardzo często współpracowały ze sobą w przeszłości. Namco jest dobry w robieniu zręcznościowych gier w baseball, więc Nintendo kazało im grać w baseball w stylu Mario. Bębny muzyczne Namco Taiko były hitem w Japonii, więc Nintendo kazało im robić Donkey Konga. Namco jest również znane z gier wyścigowych i bijatyk, więc pomogły Nintendo z arkadami Mario Karts i ostatnimi grami Smash Bros. Kiedy więc Nintendo chciało stworzyć grę pokemonów, Namco ponownie podjął się zadania, ponieważ są znani z bojowników takich jak Tekken. W rzeczywistości dlatego myśliwiec Pokémon nazywa się Pokken, jako połączenie Pokemonów i Tekkena. Pomyślałem więc, że na tym blogu zajmiemy się grą i sprawdzimy, który Pokémon można zagrać!

Turniej Pokken to trójwymiarowy myśliwiec podobny do Tekkena. W większości myśliwców trójwymiarowych poruszasz się po płaszczyźnie 2-D, ale możesz przesuwać się w lewo i prawo w 3-W. Robisz to również w Pokken, ale jest jeszcze jedna faza w grze, w której poruszasz się całkowicie w 3D. Te dwa różne sposoby poruszania się są nazywane przesunięciami fazowymi i zmieniasz się między nimi, uderzając przeciwnika określoną liczbę razy. Podoba mi się, ponieważ utrzymuje grę w świeżości, a nie TOTALLY jak Tekken, i sprawia, że ​​Pokken jest własną grą.

Turniej Pokken ma swój standardowy zestaw trybów dla wojownika. Ponieważ jest osadzony w uniwersum Pokémon, możesz stworzyć trenera i odblokować stroje i inne gadżety, aby spersonalizować go. Możesz także zdobywać tytuły tak, jak w innych zawodnikach, takich jak Street Fighter 4 lub Marvel vs. Capcom 3 (nie posiadam żadnego z bardziej nowoczesnych systemów, więc nie wiem, czy inni zawodnicy są tacy). Otrzymujesz także doradczynię, która udziela wskazówek i podpowiedzi podczas gry. Możesz nawet wybrać jej strój. Musiałem jednak wyłączyć jej radę, ponieważ było to dość irytujące. I wiesz, że to dużo mówi, ponieważ jestem dość tolerancyjny dla irytujących postaci w grze. Żartobliwie zadzwoniłem do doradczyni mojej “dziewczyny” podczas gry, ponieważ ona tylko pomaga i daje ci otuchę, i nikomu innemu.

Po zaprojektowaniu trenera możesz wypróbować inne tryby. Istnieje dość długa historia pojedynczego gracza o turnieju Pokémon, a także opowieść poboczna o tajemniczym Shadow Mewtwo i jej trenerze, z którymi musisz czasem walczyć. Nic specjalnego, ale zapewni ci rozrywkę na jakiś czas. Możesz również awansować na wyższy poziom Pokémona, którego używasz, i zwiększać statystyki, takie jak ataki i obrona, ale nie wiem, na ile to robi. Podoba mi się, jak łatwo zaczyna się Tryb Story, ale stopniowo staje się coraz trudniejszy. Nie jestem dobry w bojowniku, więc przynajmniej sprawia, że ​​czuję, że robię postępy. Podobają mi się też kontrolki, ponieważ uprościli je nieco nowicjuszami, a nowicjusze mogą nadal wykonywać fajne ruchy, ale założę się, że zawodowi zawodnicy mogą znaleźć wiele wyzwań i technik. Ale nie jestem profesjonalistą, więc jeśli tak nie jest, być może jeden z was, zawodowców, może mnie wyprostować.

Oprócz trybu fabularnego dla pojedynczego gracza istnieje również tryb praktyki z dość dokładnym i interaktywnym samouczkiem. Możesz także wykonywać pojedyncze bitwy przeciwko procesorowi lub walczyć z innym lokalnym graczem. No i oczywiście jest tryb online, ale jeszcze nie próbowałem tego dużo, ponieważ obawiam się, jak bardzo bym został pokonany! A to turniej Pokken w pigułce. Bardzo to lubię. Jest kolorowy i kapryśny i łatwy do wyciągnięcia fajne ruchy. Teraz spójrzmy na Pokémon, w który możesz grać. Czy któryś z twoich faworytów tworzy listę?

Blaziken

W większości mogę zrozumieć, dlaczego wybrali niektórych z Pokemonów, których zrobili. Bipedal Pokémon z “ramionami” i “nogami” można łatwo przetłumaczyć na grę walki, pokazując ciosy i kopnięcia. A Blaziken wygląda, jakby należał do wojownika, z jego ognistymi kopnięciami i innymi atakami. Trudno uwierzyć, że ewoluuje z małego Torchica.

Lucario

Lucario to weteran, który pojawił się w kilku grach Smash Bros. W Pokken Lucario ma wiele ataków pocisków, a także może w jakiś sposób przywołać psychiczną broń włóczni. Nie wiedziałem, że może to zrobić w grach!

Sceptile

Nawet jeśli nie wiesz, jaki typ Pokémon to był, od razu możesz powiedzieć, że jest to rodzaj trawy. Mnóstwo winnych ataków z tym facetem. Również Sceptile wygląda jak coś, z czym Godzilla będzie walczyć. Jedną z rzeczy, o których nie wspomniałem, jest to, że kiedy przełączasz się między fazami 3-D i 2-D, miernik się zapełni, a kiedy jest pełny, możesz przejść do trybu Burst na krótki czas, co sprawia, że ​​twoje ataki są silniejsze, a ty może użyć specjalnego Ataku z Burst. Myślę, że jednym z powodów, dla których wybrali Pokémona, który zrobili w tej grze, jest to, że wielu z nich ma Mega Evolutions, w tym Sceptile, że mogliby zmienić tryb na Burst.

http://kzpr.pl/
http://podrozetv.pl/
http://poteganatury.pl/
http://terazwsieci.pl/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.