Zimowe filmy

Zwykle pod koniec lata obejrzę wystarczająco dużo filmów, aby napisać o nich blog. A czasami zdarza się to również zimą. To jedna z tych zim! Oto blog o filmach, które widziałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Tam i tam może być jakiś lekki spoiler. Nic zbyt ważnego, ale i tak zostałeś ostrzeżony.

Thor: Ragnarok

Mimo że nie robię zbyt wiele z komiksami, było już kilka filmów z Thorem, więc wiem o tym wystarczająco dużo. Poza tym w latach 80-tych pojawił się film “Adventures in Babysitting” i tam po raz pierwszy usłyszałem o komiksie Thor. Podoba mi się, jak ten film wprowadza w to odrobinę humoru. Moją ulubioną postacią była dama Walkirii. Tak naprawdę nie wiem dlaczego. Może dlatego, że była dość ładna i mocno wyglądająca, tak myślę. OK. Kończę tę recenzję jednym z moich ulubionych durnych dowcipów Thor: Pewnego dnia Thor skoczył na swego potężnego rumaka i ryknął: “Jestem Thor!” A potem jego koń odwrócił się do niego i powiedział: ” Cóż na thaddle, thilly!

Liga Sprawiedliwych

Nie mam zbyt wiele oczekiwań w filmach komiksowych, więc i tak bardzo mi się to podobało. Wonder Woman wciąż była najlepszą postacią, ale wszystkie były zabawne. Jedno, o co pytałem, to w jednej części filmu, że starali się strzec tych rzeczy od złego faceta (co to jest z komiksami i sześcianami?). Ale kiedy poszli, by pójść zrobić coś innego, złego faceta właśnie wszedł i przeciągnął kostkę! Założę się, że czuli się całkiem głupio, nie stawiając kogoś na straży. Oczywiście, to, co robili, było również bardzo ważne, ale nadal. Ponadto, w jednej ze scen post-kredytowych, Superman i The Flash mają wyścig. Ale nie mówią, kto wygrał! Myślę, że byłoby zabawnie mieć kolejną scenę z post-kredytem, ​​w której biegną, ale wtedy biegacz, Speedy Gonzales i Sonic the Hedgehog biegną obok nich i mijają ich! Na ostatniej scenie post-kredytowej Lex Luthor chce mieć własną ligę. Jak on to nazwie? Liga niesprawiedliwości?

Kokosowiec

To był najnowszy film Pixara, więc oczywiście musiałem to zobaczyć. Miałem nadzieję, że będą mieli animację Pixara na krótko przed tą funkcją, tak jak zawsze, ale zamiast tego mieli specjalność Frozen Christmas. Chciałbym Frozen o wiele więcej, gdyby było animowane 2-D, wtedy naprawdę by to wyglądało jak klasyczny Disney. Ale wszystkie dzieciaki na widowni były oo i nad nimi, więc myślę, że to w porządku. Coco okazało się o wiele lepsze niż to, co myślałem, że będzie. Z zapowiedzi wyglądało na to, że będzie to reedycja Ratatujego. Po prostu zastąp szczura, który marzy o gotowaniu, z meksykańskim chłopcem marzącym o zostaniu muzykiem. Ale film to o wiele więcej. Powiedziałbym, że temat Dnia żywych trupów został zrobiony, by, no cóż, śmiercią. Wiem, że Coco jest w produkcji od dawna, ale nawet wtedy było w tym wiele rzeczy. Teraz jest już film animowany Day of the Dead pod tytułem The Book of Life (Coco jest DOSZA). I do cholery, nawet gry wideo weszły w grę z Grim Fandango, a nawet poziom Tostarena w Super Mario Odyssey zawiera motywy Dnia zmarłych. Film ma bardzo smutne sceny pod koniec, ale spodziewałam się, że będzie to wyglądać z całym motywem Dnia żywych trupów. Kiedy idę do kina Pixar, pozostaję przy kredytach końcowych, aby znaleźć nazwisko znajomego, które wiem, że działa w Pixar (znajomi 1up.com wiedzą, o kim mówię). Ale nie mogłem go znaleźć tym razem, ponieważ czcionka, której użyli była tak trudna do odczytania (a może moje oczy były trochę mgliste od zakończenia). Coco nie może być jednym z moich ulubionych filmów Pixara, ale nie jest też jednym z moich ulubionych.

Gwiazda

To był kolejny komputerowy film animowany, ale chodziło o zwierzęta wokół stajni w czasie narodzin Jezusa i o tym, jak pomogły uratować dzień. Animacja nie była przełomowa i wyglądała jak coś, co można zobaczyć w telewizji, ale ja jestem chrześcijaninem, więc i tak lubiłem opowieść o Bożym Narodzeniu. Jest tak wiele opowiadań biblijnych, które przyniosłyby wielkie karykatury, ale nie widzisz ich zbyt wielu. Przynajmniej niezbyt dobre. Gwiazda mogła mieć bardzo niski budżet i flop w teatrze, ale nadal cieszyłem się nią tak samo, jak inne filmy z mojej listy tutaj i na pewno dostanę ją na DVD. Czasami nie potrzebujesz gwiezdnej animacji, spektakularnych efektów i gwiezdnej obsady, by i tak zrobić przyjemny film.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Widziałem nowy film o Gwiezdnych Wojnach z moją rodziną. Oto moje spojrzenie na nową Gwiezdne wojny. Oczywiście bez spoilerów. Film był zabawny z dużą ilością akcji. Niektóre części były hokey, ale tak właśnie zawsze było Gwiezdne Wojny. Podobało mi się, że dodawali trochę humoru w miejscach. To dobrze, że nie widziałem tego filmu jako dzieciaka, ponieważ wszystkie nowe statki kosmiczne i stworzone przez niego stworzenia zrobiłyby fajne zabawki, których bym chciał, kiedy byłem mały. Wiele scen w filmie przyczyniłoby się do dobrej gry LEGO Star Wars, z której na pewno nad tym pracują. Również Kylo Ren zjadł szpinak.

I to wszystko na teraz! Daj mi znać, jakie filmy ostatnio oglądałeś i które chcesz zobaczyć. Ja mogę zobaczyć film Early Mana, ponieważ to robią Aardman, ludzie z Wallace i Gromit. I choć prawdopodobnie będzie naprawdę głupi, prawdopodobnie zobaczę nowy film o Rampage. Mój brat i ja mamy historię z tą grą. Dziękuje za przeczytanie! Później! -Cary

Tags:,

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.